Виконував завдання у прифронтових містах: патрульну поліцію Києва очолив екскомандир батальйону
Патрульну поліцію Києва очолив майор Єгор Голубов.
Він до цього керував батальйоном у прифронтових Краматорську та Слов'янську. Про це повідомляє патрульну поліцію Києва у Facebook.
Нового керівника особовому складу представили заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич та Олексій Білошицький, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нєбитов назвав причину масового призову цивільних на фронт замість поліцейських
Єгор Голубов розпочав службу в патрульній поліції у 2016 році в Донецькій області. За цей час він пройшов усі кар'єрні щаблі - від звичайного патрульного до командира батальйону.
Останні роки Голубов очолював батальйон патрульної поліції в містах Слов'янськ та Краматорськ Донецької області.
На цій посаді він виконував пріоритетні стратегічні завдання. У керівництві відомства зазначили, що цей досвід підтвердив його готовність діяти в найскладніших обставинах.
Джерело: Gazeta.ua